Mindaugas Drigotas

Žurnalistas ir videografas

mindaugas@nara.lt

Ilgą laiką laisvai samdomu žurnalistu dirbęs Lietuvos žiniasklaidoje (DELFI, „Lietuvos ryto“ žinių tarnyba), Mindaugas 2016 m. prisijungė prie NARA (ex-Nanook). Baigęs Vilniaus universiteto žurnalistikos studijas, toliau tęsia magistro studijas Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, studijuodamas politikos mokslus.

Mindaugas kūrė dokumentinius multimedijų projektus „Galia nugalėti“, „Žymės: Pereiti praeitį“, „Dūšelės“. Pagrindinės jo domėjimosi sritys – dokumentinis kinas, serialai, atminties vietų studijos, kompiuteriniai žaidimai. Mindaugas dirba su vaizdo projektais ir medijų edukacija.

„Pasaulį matau vaizdais, tad dažniausiai kuriu dokumentinius video pasakojimus. Nuolatos žiūriu serialus ir filmus, semiuosi iš jų įkvėpimo. Taip lavinu vaizduotę ir skonį, susipažįstu su skirtingomis, naujomis pasakojimo formomis, kūrėjais ir jų pasaulio matymu. Šios patirtys leidžia ne tik kūrybiškai, bet ir kritiškai žvelgti į šią medijos rūšį ir ieškoti būdų, kaip papasakoti istoriją įtraukiančiai, bet kartu ir etiškai, laikantis žurnalistinių darbo principų“, – sako Mindaugas.

Investicija į žurnalistiką yra investicija į mus visus. Palaikykite NARA darbą finansiškai:

Contribee