Indrė Kiršaitė

L. e. p. direktorė, redaktorė ir žurnalistė

indre@nara.lt

Su NARA Indrė pradėjo bendradarbiauti 2017-aisiais, o aktyviai dirbti – 2020-aisiais. Čia ji kuria tinklalaides ir ilgos apimties tekstus žmogaus teisių temomis, redaguoja, taip pat užsiima medijų edukacija. Kartu su Adomu Zube jos sukurtos garso dokumentikos du kartus buvo nominuotos Europos transliuotojų ir nepriklausomų kūrėjų konkurse PRIX EUROPA.

Prieš tai Indrė trejus metus dirbo LRT radijo Naujienų tarnyboje, rengė pranešimus žinioms ir pasakojimus laidoms „Ryto garsai“ „10-12“, „Lietuvos diena“, „60 minučių“, bendradarbiavo su laidomis „Sveikata“ ir „Vienkartinė planeta“.

Daugiau nei pusmečiui Indrė buvo išvykusi gyventi į Niujorką, savanoriavo Niujorko lietuvių bendruomenėje ir lituanistinėje mokykloje bei dirbo LRT radijo bendradarbe JAV, pranešė naujienas apie koronaviruso pandemiją ir „Black Lives Matter“ protestus.

Indrė baigė žurnalistikos studijas Vilniaus universitete, taip pat mokėsi masinių medijų ir komunikacijos mokslų programoje Vienos universitete. Ją labiausiai dominančios temos yra žmogaus teisės, politika, aplinkosauga, žiniasklaidos laisvė ir Vakarų Balkanų regionas.

Investicija į žurnalistiką yra investicija į mus visus. Palaikykite NARA darbą finansiškai:

Contribee