Palangos pokalbiai: kaip būti bendruomene?

0:00:00
0:00:00
0:00:00

2010-ųjų pabaigoje Kauno technologijos universitetas atliko reprezentatyvią Lietuvos gyventojų apklausą, kurios metu 43% piliečių pritarė teiginiui, kad „su kitais žmonėmis reikia būti labai atsargiam“.

Nėra lengva nepažįstamiems žmonėms susiburti ir kažkuo užsiimti kartu – ar tai būtų jogos klasės, ar politinis aktyvizmas. Tad kaip tapti artimesniems vieni kitiems? Ką laimėtume tai pasiekę?

Atvira piliečių diskusija vyko liepos 10-ąją, Palangos „Kablyje“. Joje palietėme tokias skirtingas bendruomenes kaip buriuotojai ar skvoteriai. Kalbėjome apie kultūros centrų situaciją, kaimo bendruomenes, taip pat klausėme, ko reikia, kad bendruomenė veiktų. Ar jai reikia lyderio? Kaip į ją įtraukti naujus žmones? Kviečiame išgirsti ir pasidalinti.

Diskusijos ratas buvo atviras, be išankstinės registracijos. Įrašu dalinamės su tais, kurie negalėjo dalyvauti gyvai ©Gintarė Kulytė
Diskusijos ratas buvo atviras, be išankstinės registracijos. Įrašu dalinamės su tais, kurie negalėjo dalyvauti gyvai ©Gintarė Kulytė
©Gintarė Kulytė
©Gintarė Kulytė

Investicija į žurnalistiką yra investicija į mus visus. Palaikykite NARA darbą finansiškai:

Contribee

Studijinis balsas įrašytas Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos garso įrašų studijoje, garso režisierė Kata Bitowt.

Prenumeruokite NARA tinklalaidę „Spotify“ ir kitose podkastų platformose.

NARA tinklalaidėmis dalintis galima naudojant grotuvo įklijavimo (embed) kodą arba kartu su nuoroda į originalią publikaciją nara.lt tinklalapyje. Cituoti tinklalaidėse išsakytas mintis galima nurodant nuorodą į šaltinį ir remiantis Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymu.