Po #metoo: ką darysime su meno kūriniais?

0:00:00
0:00:00
0:00:00

Kaip vertinti kūrinį menininko, kuris, kaip paaiškėja, išnaudojo kitus žmones? Ar verta tokį kūrėją palaikyti savo dėmesiu ir pinigais? Ar įmanoma atskirti meno kūrinį ir jo kūrėją?

Sausio pabaigoje diskusija tokiais klausimais buvo surengta Nacionaliniame dramos teatre. Ją moderavo viena NARA įkūrėjų, podkasto bendraautorė Berta Tilmantaitė. Kovo 8-ąją, Tarptautinę moterų solidarumo dieną, norime pasidalinti diskusijos įrašu. Pokalbis sukosi apie #metoo – temą nagrinėtą ir dviejuose ankstesniuose podkasto epizoduose.

Diskusijoje dalyvavo režisieriaus Šarūno Barto elgesį paviešinusi scenografė Paulė Bocullaitė, rašytoja, kino tyrinėtoja Aušra Kaziliūnaitė, teatro kritikas Vaidas Jauniškis ir psichologė, kultūros tyrinėtoja Jelena Šalaj.

Diskusijos dalyvių ir teatro leidimu dalinamės diskusijos įrašu kaip podkasto Bonus epizodu.

Investicija į žurnalistiką yra investicija į mus visus. Palaikykite NARA darbą finansiškai:

Contribee

Prenumeruokite NARA tinklalaidę „Spotify“ ir kitose podkastų platformose.

NARA tinklalaidėmis dalintis galima naudojant grotuvo įklijavimo (embed) kodą arba kartu su nuoroda į originalią publikaciją nara.lt tinklalapyje. Cituoti tinklalaidėse išsakytas mintis galima nurodant nuorodą į šaltinį ir remiantis Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymu.