Lietuvos golbolo rinktinė. Išgirsti pergalę

Mažoje salėje, naudodamiesi senais treniruokliais, septyni vyrai siekė savo svajonės. Tik jų treneris gali matyti, likusieji šeši yra arba akli, arba beveik nematantys. Tai istorija apie žmones nugalėjusius save, istorija apie nacionalinę Lietuvos golbolo rinktinę. Filmuota rinktinės pasiruošimo parolimpinėms žaidynėms metu, kai komanda dar vis gyveno sunkiomis treniruotėmis ir viltimi parvežti namo medalius.

Lietuvos golbolo rinktinei pavyko ištrūkti iš sunkios grupės be pralaimėjimų, o pergalės ketvirtfinalyje, pusfinalyje ir finale reiškia, kad šie sportininkai tapo pirmaisiais Lietuvos golbolo žaidėjais iš parolimpinių žaidinių namo parvežusiais auksą.

Komandos lyderis Genrikas teigia baigiąs savo sportininko karjerą. Tuo tarpu rinktinės treneris Karolis sako nežinąs ar toliau treniruos nacionalinę golbolo rinktinę ir teigia, kad dabar nori pailsėti.

Tai yra dokumentinio multimedijų projekto „Galia nugalėti“ apie Lietuvos paralimpiečius dalis. Visą Edgaro ir kitų parolimpiečių istorijas galite peržiūrėti ČIA.

Dokumentinio projekto anonsas