2017-ųjų džiaugsmas ir nerimas

0:00:00
0:00:00
0:00:00
©Gintarė Kulytė

2017-ieji buvo emociškai intensyvūs metai: nuo pradėtos diskusijos apie seksualinį priekabiavimą bene visuose visuomenės sluoksniuose iki nepopuliariausio mūsų laikų JAV prezidento valdymo pradžios.

Su „Nanook“ komandos nariais susitikome studijoje, galvoje nešini trimis įvykiais, kuriuos kiekvienas išskyrėme kaip svarbiausius. Aptarėme juos, o antrąją podkasto dalį skyrėme dalykams, kurie mus labiausiai šiemet džiugino.

<p>Karolis Pilypas Liutkevičius. ©Gintarė Kulytė</p>

Karolis Pilypas Liutkevičius. ©Gintarė Kulytė

<p>Laura Urbonavičiūtė. ©Gintarė Kulytė</p>

Laura Urbonavičiūtė. ©Gintarė Kulytė

<p>Karolis Vyšniauskas. ©Gintarė Kulytė</p>

Karolis Vyšniauskas. ©Gintarė Kulytė

<p>Mindaugas Drigotas. ©Gintarė Kulytė</p>

Mindaugas Drigotas. ©Gintarė Kulytė

<p>Iš kairės: Mindaugas Drigotas, Karolis Pilypas Liutkevičius, Berta Tilmantaitė, Artūras Morozovas, Laura Urbonavičiūtė, Karolis Vyšniauskas, Kata Bitowt. ©Gintarė Kulytė</p>

Iš kairės: Mindaugas Drigotas, Karolis Pilypas Liutkevičius, Berta Tilmantaitė, Artūras Morozovas, Laura Urbonavičiūtė, Karolis Vyšniauskas, Kata Bitowt. ©Gintarė Kulytė

Investicija į žurnalistiką yra investicija į mus visus. Palaikykite NARA darbą finansiškai:

Contribee

Prenumeruokite NARA tinklalaidę „Spotify“ ir kitose podkastų platformose.

NARA tinklalaidėmis dalintis galima naudojant grotuvo įklijavimo (embed) kodą arba kartu su nuoroda į originalią publikaciją nara.lt tinklalapyje. Cituoti tinklalaidėse išsakytas mintis galima nurodant nuorodą į šaltinį ir remiantis Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymu.