Videožaidimų ABC pagal Artūrą Rumiancevą

0:00:00
0:00:00
0:00:00

Konferencijos „GameOn“ organizatorius Artūras Rumiancevas matė, kaip videožaidimai išėjo iš prirūkytų „kompiuterinių“ ir tapo dominuojančia popkultūros industrija. 90-ųjų viduryje jis buvo vienas pirmųjų Lietuvoje pradėjęs rašyti žaidimų recenzijas.

Šiandien Artūras susitikinėja tiek su moksleiviais, tiek su bankininkais paaiškindamas, kodėl žaisti verta. Jam pačiam žaidimai padėjo įveikti baimę suklysti ir atsisakyti paauglystėje įskiepytos homofobijos.

Šiame NYLA epizode Artūras davė atvirą ir išsamų interviu kitam žaidėjui, „Nanook“ žurnalistui Karoliui Pilypui Liutkevičiui. Kviečiame išgirsti: Karolis vs Artūras, arba Karlotikas vs Artojas – kaip jie susipažino žaidimų forumuose. Tai draugų pokalbis apie žaidimų vertę ir ne tik.

Vykstant įrašui Rise studijoje. ©Artūras Morozovas
Vykstant įrašui Rise studijoje. ©Artūras Morozovas
Karolis Pilypas Liutkevičius ir Artūras Rumiancevas kalbasi prieš įrašą. ©Artūras Morozovas
Karolis Pilypas Liutkevičius ir Artūras Rumiancevas kalbasi prieš įrašą. ©Artūras Morozovas

Investicija į žurnalistiką yra investicija į mus visus. Palaikykite NARA darbą finansiškai:

Contribee

Už studiją dėkojame Rise Vilnius.

Interviu įrašytas SODAS Sounds garso įrašų studijoje, garso režisierius Martynas Gailius.

Prenumeruokite NARA tinklalaidę „Spotify“ ir kitose podkastų platformose.

NARA tinklalaidėmis dalintis galima naudojant grotuvo įklijavimo (embed) kodą arba kartu su nuoroda į originalią publikaciją nara.lt tinklalapyje. Cituoti tinklalaidėse išsakytas mintis galima nurodant nuorodą į šaltinį ir remiantis Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymu.