Ideologinis nulis

0:00:00
0:00:00
0:00:00

Update – naujas podkasto segmentas, kuriame analizuosime globalias naujienas. Šių epizodų ekspertė yra Marylando universiteto vyr. mokslininkė, saugumo simuliacijų dizainerė Eglė Murauskaitė. Su ja kalbasi žurnalistai Karolis Vyšniauskas ir Karolis Pilypas Liutkevičius.

Spalio mėnesio Update temos – liberalios demokratijos nykimas ir seksualiniu priekabiavimu kaltinto JAV aukščiausiojo teismo teisėjo Brett’o Kavanaugh paskyrimas. Ką tai reiškia #metoo judėjimui, šį mėnesį skaičiuojančiam metus? Kodėl nuo liberalizmo nusisuko ES pirmūne buvusi Lenkija ir kiek pavojingas prie Europos nacionalistinių judėjimų prisijungęs Steve’as Bannonas?

Karolis Pilypas, Eglė Murauskaitė ir Karolis Vyšniauskas Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos garso įrašų studijoje ©Artūras Morozovas
Karolis Pilypas, Eglė Murauskaitė ir Karolis Vyšniauskas Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos garso įrašų studijoje ©Artūras Morozovas

Epizode paminėjome:

Republicans Find a Facebook Workaround: Their Own Apps, by Natasha Singer and Nicholas Confessore, The New York Times

Net Assessment podkastas

BBC admits ‘we get climate change coverage wrong too often’

Investicija į žurnalistiką yra investicija į mus visus. Palaikykite NARA darbą finansiškai:

Contribee

Įrašyta Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos garso įrašų studijoje, garso režisierė Aistė Baltraitytė.

Prenumeruokite NARA tinklalaidę „Spotify“ ir kitose podkastų platformose.

NARA tinklalaidėmis dalintis galima naudojant grotuvo įklijavimo (embed) kodą arba kartu su nuoroda į originalią publikaciją nara.lt tinklalapyje. Cituoti tinklalaidėse išsakytas mintis galima nurodant nuorodą į šaltinį ir remiantis Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymu.